Değişmeyen Lezzetçiniz...

Tarih 6.10.2020

Kaliteye ve insan sağlığına verdiğimiz önemin yanında  kalite standartlarındaki hizmetlerimizle Konyalı Akevler´i bir marka haline getirdik.

“Değişmeyen Lezzetçiniz” sloganıyla misafirlerimizin en kaliteli ürünleri, en doğal tatları ile tecrübe etmesini hedefledik. Sebze ve meyvenin en taze, etin yerli ve en saf, sağlık ve kaliteden ödün vermeden siz seçkin konuklarımıza en iyiyi sunmayı ilke edindik.

Oluşturduğumuz hijyen politikası çerçevesinde Konyalı Akevler misafirlerine yiyeceklerinin kalitesi ve temizliği konusunda tam güvence veriyoruz…

İş dünyasının değerli iş adamları’nın bir araya geldiği, iş yemekleri ve grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa yemek yemekten zevk alacağınız restorauntımızda sunulan  üstün hizmet anlayışı doğrultusunda, usta aşçılar ve güler yüzlü ekibiyle “müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini” ön planda tutmayı hedefliyoruz. Deneyimli, konusunda uzman ekibimiz ile kusursuz hizmet anlayışımızla harmanlayıp, şehrin göbeğinde şehir stresinden uzak bir atmosferde lezzet ve sohbet keyfi sunuyoruz.